Traveller, Photographer, Blogger
Сьогодні зустрічається все менше людей, які досі не користуються монобанком в Україні, і ще менше – які ніколи про нього не чули. Якщо ж Ви із цієї меншості – тоді гайда реєструватися! Там все настільки просто, що розбереться навіть дитина! Про сам монобанк, що це таке і з чим його їдять я розповідав тут, а сьогодні мова піде про його преміум продукт – IRONBANK.
Я почав користуватися монобанком 1 листопада 2017 року і досі приймаю активну участь у тестуванні додатку. Маючи десь понад 20 карток різних банків та платіжних сервісів, монобанк все ще залишається для мене в першій трійці найкращих як щоденних карток, так і для подорожей. В лютому 2019 Fintech Band (розробники Monobank) першими в Україні анонсували і згодом запустили металеву кредитну картку. Пам’ятаю момент, коли я вперше потримав в руках металеву American Express Gold! Відтоді мені захотілося мати в своєму арсеналі хоча б одну залізну картку 😀
Спочатку картка була доступною для людей, які розмістили депозит від 400 000 гривень чи еквівалентну суму у валюті. Але пізніше Олег Гороховський в своєму телеграмі проговорився, що незабаром картка буде доступною по підписці. І я став чекати! В мене всі оновлення приходять у TestFlight ще до офіційного анонсу в Apple AppStore. Коли з’явилася можливість випустити цю картку, я зробив це в першу ж годину.
Давайте разом з Вами пройдемо процес замовлення, отримання, додавання IRONBANK картки та поговоримо про ключові моменти, які відрізняють цей продукт.
Якщо Ви не літаєте літаками хоча б раз на місяць, тоді ця картка Вам не потрібна! Чи дійсно це так? 😉
2. В меню з’явився пункт: “Замовити залізну картку”. Тиснемо, знайомимося з тарифами та умовами.
3. Приймаємо їх. Правимо ім’я та прізвище, як в закордонному паспорті.
4. Підтверджуємо замовлення. Списало 2000 гривень.
5. Далі я поцікавився у тех. підтримці, коли картка може бути виготовлена. Хотів встигнути отримати її перед черговим відрядженням.
6. Отже, замовив я картку 29 травня у середу. Доставити мені її могли 5 або 6 червня, але через моє перебування у відрядженні кур’єр привіз пакунок в неділю 9 травня, за день до наступного відрядження 😀
7. Ось так виглядає пакунок із залізною карткою IRONBANK. Він досить важкий! До речі, про пакування різних віп карток українських банків напишу окремий пост.
8.
9. Відкриваємо коробку і бачимо: сама картка та стікери…
10. Під стікерами залізна пам’ятка із ключовими фішками продукту.
Виглядає справді круто і добротно!
11. Картка не чорна, як я очікував і як було в презентації. А ось така 🙂
12. Звортоній бік.
13. Відчувається вага.
14. Миттєва картка Monobank та металева IRONBANK.
Щоб активувати картку, потрібно відсканувати її в аплікації та пройти кілька запитань. Діюча картка монобанку деактивується і її можна дропнути 😀
15. Скануємо картку та задаємо пін-код.
16. Обираємо, яку форму кешбеку хочемо. Я обрав милі – літаю ж багато і мені загалом цікаво спробувати щось нове. 🙂 Нижче ми поговоримо детальніше про кешбеки та переключення між ними в IRONBANK, а також про певні особливості та обмеження.
17. Додаємо картку в Apple Pay.
18. Картка готова до роботи!
19. Іконка аплікації та її зовнішній вигляд також змінився.
20. Важливо, що картка по bin типу – Credit. Дивно було б бачити World Elite як debit… 😀
21. Далі реєструємося у LoungeKey за лінком. Це основна фішка та перевага цієї картки.
22. Вносимо ім’я та дані картки.
23. Після реєстрації в особистому кабінеті з часом стане видно історію відвіданих лаунджів.
24. Вага залізної картки Ironbank – 19 грам.
25. А миттєвої пластикової Monobank – 5 грам.
26. До слова, моя MC World Elite УкрСиббанку із Пакету LeGrand, про який я скоро напишу і який також має безлімітний доступ до LoungeKey, важить теж 5 грам 😉
27. Мені стало цікаво порівняти вагу карти від IRONBANK із американською топ-тревел карткою від банку Chase – Visa Infinite Sapphire Reserve. Вона хоч і містить метал, важить менше – 13 грам.
28. Дві такі картки в гаманці і Ви вже тягаєте немалу вагу 😀
Ми пройшли процес замовлення, отримання та реєстрації картки в систему LoungeKey та зважили картку. Тепер пропоную поговорити про особливості в порівнянні із звичайним монобанком:
Тепер інший чат:
Думаю після прочитання даної статтічсм кожен з Вас зробить свої висновки: потрібна Вам ця картка чи ні. Варта вона цих грошей чи ні. Чи продовжу я далі користуватися карткою? Напевно так. Хоча всі її фічі в мене дублюють карткою Mastercard World Elite від Укрсиббанку в пакеті LeGrand, за вийнятком хіба мильної програми та матеріалом виготовлення картки 😉
Я найближчим часом ще доповнюватиму статтю, щоб прояснити запитання, які можуть виникнути, але наразі не висвітлені в пості. Сподіваюся матеріал був цікавий для Вас та допоміг Вам розпочати користуватися цим прекрасним продуктом!
Долучайтеся у Facebook
та отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин!
Colorful Travel