Traveller, Photographer, Blogger
Хто читає мій блог, той знає, що знімаю на топову техніку Canon. А вона, крім того що швидка та надійна, ще й доволі важка. Недавно мені в руки потрапила камера Samsung Galaxy Camera 2. Спочатку до неї поставився скептично, але після деяких тестів просто прибалдів і змінив своє враження.
Знайомтеся: Samsung Galaxy Camera 2 нова версія попередньої Galaxy – гібридної камери/смартфона, із процесором 1.6GHz Quad Core, 2.0 Гб оперативної пам'яті, з посиленою батареєю, Android 4.3 Jellybean і NFC підключенням. Samsung Galaxy Camera – 16 мегапіксельна компактна камера-суперзум з 4,8-дюймовим сенсорним екраном високої чіткості, 21x оптичний зум з фокусною відстанню еквівалентною 23-483mm, вбудований стабілізатор, також операційна система Android 4,3 з Wi-Fi та NFC. Samsung Galaxy Camera 2 може записувати Full HD 1080p відео, та slow motion відео до 120 кадрів в секунду. Функція віддаленого видошукача дозволяє вивести Lvie View зображення на дисплей смартфона та керувати з нього камерою. Samsung Galaxy Camera 2 навіть пропонує голосове управління – ви можете командувати камерою та зробити знімок, не торкаючись її. Ось неповний перелік того, що вміє ця малеча. Звісно, що по якості картинки вона програє моїй “одиничці Д” та набору скелець L-класу, але для вуличного репортажу чи подорожей ця камера просто чудова. Дедалі важче та й менше хочеться тягати на спині 10-15 кілограм фото-техніки, особливо, якщо лечу за кордон із ручною поклажею. Тоді кожен кілограм стає на вагу золота Євро. А тут маленька камера, яка має величезний фокусний діапазон, можливість постити фотографії в соцмережі і важить дуже мало. Тепер я задумуюся про покупку схожої камери для подорожей та повсякденного життя.
1. Дизайн. Камеру виконали в ретро-дизайні, який дуже популярний у різних виробників, випускається вона в двох кольорах, чорному і білому.
2. Коротенький відео-огляд камери та елементів керування.
3. Всю задню поверхню камери займає екран, він повністю сенсорний і відрізняється непоганою передачею кольору. Інженери Samsung тут пішли на певну хитрість – давно відомо, що чим краще якість екрану в камері, тим вище користувачі оцінюють її здатність фотографувати. Неважливо, що на комп'ютері знімки можуть виглядати гірше, ніж у інших камер. При первинному перегляді на самому фотоапараті в голові фіксується те, що вони яскраві, насичені, а також «якісні».
4. В камері встановлено повноцінний Android 4.3 Jellybean. Дуже зручно, що можна встановити клієнти Instagram та facebook і одразу з фотоапарата постити фотки в соцмережі.
5. В камері немає 3G/4G модуля, тільк Wi-Fi та Bluetooth. Є GPS, зручно помічати, де зроблено фотографії. Та в мене так і не запрацювало в Instagram.
6. Активувати спалах можна тільки клавішею, вона вискакує після натискання. Програмно це зробити не можна, що незвично, але цілком прийнятно.
7. Спалах може пригнічувати ефект червоних очей, перезарядка займає близько 4 секунд.
9.
10. Оновлення системи.
Я не описую всіх деталей камери, так як в інтернеті і без цього купа оглядів. Вказав тільки на цікаві для мене нюанси. Загалом дуже сподобався цей фотоапарат. Такий гаджет незамінний для повсякденного користування. До мінусів можу віднести повільний, в деяких ситуаціях, автофокус. Та жахлива якість картинки при поганому освітлені та ввечері. Навіть, якщо Ви знімаєте зі штатива. Але це вже наслідки малої матриці, тут нічого не зробиш. Можу рекомендувати камеру для будь-якого користувача, який зможе знімати в “автоматі”, або розібратися з “мануальними” налаштуваннями. Краще купити таку камеру і вирости, ніж відносно недорогу дзеркалку, та все життя знімати на “зеленому квадратику”… І так, для блогера такий фотік просто знахідка. Гарних фоток Вам!
Stay tuned!
Долучайтеся у Facebook
та отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин!
Colorful Travel