Зустріч з Варламовим у Львові

   Вчора у Львові, в антикафе Communa відбулася зустріч читачів із російським блогером Іллею Варламовим (http://zyalt.livejournal.com/). Подія була анонсована в соц. мережах, тож інформація швидко розлетілася між людьми.

Блог Варламова читаю давно і не міг пропустити це. Прийшов завчасно, тому була змога зайняти місце. Народу зібралося дуже багато і здається, що всі бажаючі не помістилися.

   Діалог із самого початку пішов: питання-відповідь. Більшість запитань було політичних, про Крим, про менталітет, росіян, іноді запитання ставили Іллю в незручну ситуацію, але на все намагався відповідати щиро (принаймі так здалося). Мені політичні запитання були нецікаві, тож в подробиці вдаватися не буду! Сьогодні люди пишуть в соцмережах, що їм не сподобалося місце проведення, запитання, які ставили і т.д. Я вважаю, що хлопці, які це все організували – молодці. До останнього було невідомо, чи Варламова пропустять митники, часу на організацію події та приміщення було мало. Спробуйте щось за кілька годин в суботу організувати щомь самі. А якщо не подобалися запитання про Крим, то варто було задавати свої: про подорожі, фото, блог, чи що Вас ще цікавило крім Криму, Путіна і т.д. Кілька раз припиняли тему політики і знову поверталися. Я після закінчення зустрічі поспілкуваввся з Іллею про блог, фототезніку, обробку, прес тури і все що мене цікавило.

Встреча с Варламовым

Місця за столом виявилися найкращими.Встреча с Варламовым

Людей тьма. Більшість стояли.Встреча с Варламовым

Фото залу на айфон.Встреча с Варламовым

Панорамне фото з айфона виходило такеВстреча с Варламовым

Відправка в інтернет : )Встреча с Варламовым

Варламов запитав, чи хтось ходить в національному одязі. Цьому чуваку всі аплодували, що прийшов у вишиванці. Встреча с ВарламовымВстреча с Варламовым

Він задавав якісь кумедні запитання, як на мене.Встреча с Варламовым

Читачі.Встреча с Варламовым

Катя : )Встреча с Варламовым

Фото на пам’ять.

Встреча с Варламовым

   Загалом в Communa для такої події мало місця, кондиціонери не працювали і було дуже жарко. Але воно того варте.

Stay tuned!

Долучайтеся у Facebook

та отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин!

 

 

Subscribe!
Система Orphus UA TOP Bloggers